KONST / Litografier / Färglitografi 10435354
nr 1043 5354
Erland Cullberg
(1931-2012), Sverige
Färglitografi, Erland Cullberg (1931-2012), 'Trollkarlen', 62/210, signerad, bladets mått: 65x51
Erland Cullberg, svensk målare född 1931, död 2012.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 13 juni 2016
kl 19:14:09
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr